Verrijt

Veiligheid is maatwerk.

Veiligheid wordt steeds belangrijker. Mensen moeten langer doorwerken, bepaalde beroepsgroepen worden steeds schaarser. Om mensen langer en goed inzetbaar te houden zijn veilige arbeidsomstandigheden essentieel.

Verrijt stimuleert bedrijven om veiliger te werken door werkgevers te begeleiden in het verbeteren van de veiligheidssituaties in hun bedrijf. Dit doen we door medewerkers praktijkgerichte en op hun eigen werksituatie toegesneden trainingen aan te bieden. We hebben een allergie voor schijnveiligheid.

_BEN0270
Jos en Marjolein

Het centrale aanspreekpunt voor al uw veiligheidsvragen.

T   011 – 602 730

Kernwaarden voor medewerkers van Verrijt Fire & Safety

  • Betrokken
  • Teamwork en plezier
  • Tegengas geven en kunnen ontvangen
  • Weten wat je wilt
  • Verantwoordelijkheidsgevoel
  • Open en vertrouwen

Onze veiligheidsexperts

Het team van Verrijt bestaat uit een aantal vaste mensen en daarnaast een team van flexibel inzetbare experts.

_BEN0181
Marjolein Verrijt

 

marjolein@verrijt.be
+316 – 41 43 14 46

_BEN0218
Jos Boullart

 

jos@verrijt.be
+316 – 51 80 19 85

_BEN0161
Carry Stevens

Planning België / Financieel medewerkster

carry@verrijt.be
011 – 602 730

_BEN0144
Cindy Bierens

Commercieel medewerker opleidingen

cindy@verrijt.nl
011 – 602 730

_BEN0236
Ben Philipsen

Opleidingscoördinator

ben@verrijt.be
+32 11 602 730

_BEN0076
Rianne Graus

Spin in het web op alle vlakken.

rianne@verrijt.nl
011 – 602 730

_BEN0056
Dennis Hommering

Monteur brandbeveiliging

dennis@verrijt.be
011 – 602 730

_BEN0251
Buddy

Kantoorhond

Ze begroet je op gepaste afstand, maar voor een koekje komt ze graag naar je toe.